Memleket Hareketi'nden 'CHP'den istifa eden 3 vekil İnce'ye mi katılacak?' sorusuna yanıt

Muharrem İnce’nin kuracağı Memleket Hareketi’nin İzmir Temsilcisi Oğuz, CHP’den istifa eden 3 Vekilin yeni partiye katılıp katılmayacaklarına ilişkin iddialara cevap gecikmedi.

Memleket Hareketi'nden 'CHP'den istifa eden 3 vekil İnce'ye mi katılacak?' sorusuna yanıt
Memleket Hareketi'nden 'CHP'den istifa eden 3 vekil İnce'ye mi katılacak?' sorusuna yanıt iyihaberim

Muharrem İnce’nin kuracağı Memleket Hareketi’nin İzmir Temsilcisi Oğuz, CHP’den istifa eden 3 vekilin yeni partiye katılıp katılmayacaklarına ilişkin iddialara cevap gecikmedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) istifa eden İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ve Yalova Milletvekili Özcan Özel’in Muharrem İnce’nin öncüsü olduğu Memleket Hareketi’ne ve İnce’nin kuracağı yeni partiye katılacağı iddia edilirken Memleket Hareketi İzmir Temsilcisi Cüneyt Oğuz, İz Gazete’ye flaş açıklamalar yaptı.

CHP’den istifa eden 3 Vekilin Memleket Hareketi ve İnce’nin kuracağı yeni partiye katılıp katılmayacaklarına ilişkin iddialara yanıt veren Memleket Hareketi İzmir Temsilcisi Oğuz, “Bu 3 Vekilin partiden ayrılma gerekçeleri Memleket Hareketi’nin varoluş felsefesiyle örtüşüyor. Ortak bir payda bulursak neden olmasın. Şu an, bize katılacaklar ya da bizimle beraber olacaklar gibi bir şey diyemem kararı kendileri vereceklerdir. Ama bu isimlerin siyasi yapısının Memleket Hareketi’ne daha yakın olduğunu söyleyebiliriz” ifadelerini kullandı.

muharrem ince memleket hareketi temsilci cüneyt oğuz 3 vekil ortak bir payda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları