Habertürk'te Hilal Kaplan provokasyonu yaşandı: İsmail Saymaz'dan Kaplan'a okkalı cevap!

HaberTürk'te yayınlanan 'Enine Boyuna'ya telefonla katılan Hilal Kaplan, programın moderatörü Hülya Hökenek, gazeteci İsmail Saymaz ve HaberTürk hakkında konuştu. İsmail Saymaz'dan yanıt gecikmedi.

Habertürk'te Hilal Kaplan provokasyonu yaşandı: İsmail Saymaz'dan Kaplan'a okkalı cevap!
Habertürk'te Hilal Kaplan provokasyonu yaşandı: İsmail Saymaz'dan Kaplan'a okkalı cevap! iyihaberim

HaberTürk'te yayınlanan 'Enine Boyuna' programına telefonla katılan Hilal Kaplan, programın moderatörü Hülya Hökenek, gazeteci İsmail Saymaz ve HaberTürk hakkında konuştu. Saymaz'dan yanıt gecikmedi.

Programda adının geçtiğini söyleyen Kaplan, "Cevap hakkımı kullanmak istiyorum" diyerek sosyal medya hesabından tweet attı. Tweeti gören Hökenek, Kaplan'ı programa bağladı.

Hilal Kaplan, ilk olarak Hülya Hökenek'i daha sonra İsmail Saymaz'ı hedef aldı. Son olarak HaberTürk'ü hedef alan Kaplan, stüdyoyu buz kestirdi.

Hülya Hökenek Hilal Kaplan'ı, "Hilal Hanım siz itibar suikasti yapıyorsunuz. Siz cevap hakkı sınırlarını aştınız. Size çok teşekkür ediyoruz" diyerek yayından kesti.

Kaplan'ın hattan alınmasının ardından konuşan İsmail Saymaz "Hilal Kaplan çözüm sürecinde poşu bağlayıp çözüm süreci bitince asker postalı giymiş bir kadın.

Hilal Kaplan Taraf Gazetesi'nin tetikçisi. Ben bu stüdyolarda cemaatlçilerin yüzüne konuşurken gıkını çıkaramıyordu Hilal Kaplan. Ben İlhan Cihaner'i Hanevi Avcı'yı yazdığımda cemaatin bulunduğu gazeteden bana ateş ediyordu.

Hilal Kaplan kim ki ya? Hilal Kaplan kim olabilir? Hilal Kaplan Fetullah Gülen için şiir yazmış bir kadın. Utanmadan şimdi o geçmişini sileceğini zannediyor. PKK ile ilgili övgü dolu tweetleri cirit atıyor Twitter'da" ifadelerini kullandı.

İsmail Saymaz'ın canlı yayında Hilal Kaplan'a söylediği sözler:

 

 

habertürk ismail saymaz hilal kaplan yanıt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları