Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Metro Turizmin sahibine sert yanıtı

Galatasaray kulübüne Fatih Altaylı adına bağış yapacağını açıklayan firari Galip Öztürk'e Altaylı çok sert cevap verdi.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Metro Turizmin sahibine sert yanıtı
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Metro Turizmin sahibine sert yanıtı iyihaberim

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Galatasaray kulübüne 500 bin lira bağış yapacağını açıklayan Kuvvet Köseoğlu cinayetinde müebbet hapis cezası alan firari Galip Öztürk'ü eleştiren bir yazı kaleme almıştı. 

Galatasaray yönetimini sık sık eleştiren Altaylı, "Galatasaray’ın ırkçılıktan sabıkalı  Disiplin Kurulu’na beni kulüpten  ihraç ettikleri için teşekkür ederim." ifadesini kullandı.

"Bu rezil yönetim dönemde kulüp üyesi görünmemek ve utancı paylaşmamak benim için bir şereftir." diyen Altaylı şu sözleri kullandı: 

"Cinayetten mahkum olduğu için yurt dışında kaçak olarak yaşayan Metro Turizm’in sahibi Galip Öztürk, mafyamatik taraftar grubunun ve başkanlık koltuğunun işgalcisi Mustafa Cengiz isimli şahsın  çağrısı üzerine Galatasaray Spor Kulübüne 500 bin TL bağış yapacağını söyledi.

60 bin dolar civarında bir para.

Bir otomobil parası.

Mustafa Cengiz ve saz arkadaşı utanmazların Galatasaray’ı getirdiği ucuzluk bu.

Ben de bunu eleştirdim.

"HESABINI VERECEKTİR"

Bunun üzerine kanun kaçağı Galip Öztürk haddini fersah fersah aşarak benim adıma da 500 bin TL bağış yapacağını açıkladı.

Galip Öztürk bu hadsiz davranışının hesabını yargı önünde verecektir.

Ama  ben de  Metro Turizm otobüslerinde taciz ve tecavüze uğrayan kadınların avukatlık hizmetlerini ve ücretlerini üstleneceğimi açıklıyorum.

Hem de beyaz para ile. 

Helal para ile." 

NE OLMUŞTU? 

Öztürk, Galatasaray’ın kulübe destek olması için taraftarlara çağrıda bulunarak başlattığı bağış kampanyasına 500 Bin TL destek vereceğini ifade etmişti.

Ultraslan grubu ise Kuvvet Köseoğlu cinayetinde müebbet hapis cezasına çarptırılan firari Galip Öztürk'e teşekkür ederek "Yapmış olduğumuz çağrı sonrası, Kulübümüzün kampanyasına 1.000.000 TL destek olan ve Fenerbahçe maçı için 1.500.000 TL Prim sözü veren Galip Öztürk’e teşekkür ederiz." mesajını paylaşmıştı.

habertürk fatih altaylı metro galip öztürk firari bağış 500bin tl gs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları