Aziz Yıldırım boşanıyor iddiası!

Sabah yazarı Bülent Cankurt, Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım’ın boşanıyor olduğuna dair iddiaları kaleme aldı.

Aziz Yıldırım boşanıyor iddiası!
Aziz Yıldırım boşanıyor iddiası! iyihaberim

Sabah yazarı Bülent Cankurt, Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım’ın, eşi Gonca Yıldırım ile boşanma aşamasında olduğuna dair söylentileri kaleme aldı.

Cankurt bugünkü yazısında, Aziz Yıldırım ile Gonca Yıldırım arasında herhangi bir sorun olmadığını söyledi.

Cankurt’un yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Önceki yıl Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım ile 2011'de evlendiği ikinci eşi Gonca Yıldırım'ın boşanacakları iddia edilmiş, Aziz Yıldırım da bu iddiayı sert bir dille yalanlamıştı. Bu dedikodu tekrar dillendirilmeye başlayınca, bir de üstüne Aziz Yıldırım'ın Zorlu Center Rezidans'a taşındığını öğrenince içime bir kurt düştü. Araştırınca Aziz Yıldırım ile eşinin evliliğinde hiçbir sorun olmadığını ama ayrı yaşadıklarını öğrendim! Ayrılığın sebebi ise; Gonca Yıldırım'ın 7 yaşındaki kızı Yaz ile birlikte Londra'ya yerleşmesiymiş. Meğer Gonca Hanım, Türk vatandaşlarına İngiltere'de iş kurma ve beş yıl sonra da İngiltere vatandaşı olma hakkı sağlayan Ankara Antlaşması'na başvurup Londra'ya taşınmış. Antlaşma gereği en az 6 ay İngiltere'de yaşaması gerektiği için de yılın büyük kısmını Londra'da geçiriyormuş. Aziz Yıldırım ise işlerinden dolayı Türkiye'de kalmış ancak her fırsatta soluğu eşi ve kızının yanında alıyormuş. Tabii dedikoducular da Gonca Hanım'ı eşi Aziz Yıldırım'ın yanında göremeyince boşanma dedikodusunu ortaya atıyormuş. Durum bundan ibaret.

Bu arada Gonca Hanım, pandemi nedeniyle İngiltere'den çok daha güvenli gördüğü Türkiye'ye gelmiş. Pandemiden dolayı 6 ay zorunlu ikamet şartının esnetilmesiyle Gonca Hanım bir süre daha eşinin yanında kalacakmış.”

 

aziz yıldırım boşanma iddia gonca yıldırım sabah yazar bülent cankurt
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları