Bahçeli bunları ciddi ciddi söyledi: Kendi kendilerini dövdürdüler!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında siyasilere ve gazetecilere yapılan saldırılara yönelik şok edecek sözler söyledi.

Bahçeli bunları ciddi ciddi söyledi: Kendi kendilerini dövdürdüler!
Bahçeli bunları ciddi ciddi söyledi: Kendi kendilerini dövdürdüler! iyihaberim

TBMM çalışmalarına verilen aranın bitmesinin ardından ilk grup toplantısını MHP yaptı. Grup toplantısında yaptığı konuşmada Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ile Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu'na yapılan saldırılara değinen Bahçeli, tartışılacak ifadeler söyledi.

Bahçeli, gazeteci ve siyasetçilere yönelik saldırılarda milliyetçi-ülkücü hareket arasında bağ kurmanın zorba ve zorlama bir isnat olduğunu belirterek, "Taraf olmadığımız saldırının faili olarak gösterilmek ucuz bir provokasyon taktiğidir. Hiç kimse şiddet ihalesini üzerimize yıkmaya çalışmasın." diye konuştu.

Bahçeli, sözlerinin devamında ise, "Gündeme gelmek için kendilerine saldırı organize edenler, sudan sebeplerle ve kişisel anlaşmazlıklarla husumet çemberine sıkışınlar suç ve suçluyu uzaklarda araştırmasınlar.

Sicili kabarık bir siyasetçinin evinin balkonuna kamera yerleştirip kavga anını kayda aldırması sonra da dönüp masumiyet pozuna bürünmesi, bununla da yetinmeyip ‘Bana saldırdılar’ çığırtkanlığına tevessül etmesi bildik bir numaradır." şeklinde ifade etti.

MHP bahçeli grup toplantısı selçuk özdağ orhan uğuroğlu saldırı kendi kendini dövdürme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları