Cumhurbaşkanı'nın sabrını taşıran tartışma: yeni revizyon geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Adalet Bakanı Abdulhamit Gül arasında yaşanan tartışmadan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni revizyona gideceği iddia edildi.

Cumhurbaşkanı'nın sabrını taşıran tartışma: yeni revizyon geliyor
Cumhurbaşkanı'nın sabrını taşıran tartışma: yeni revizyon geliyor iyihaberim

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Twitter'dan yazdıkları mesajlar gündeme bomba gibi oturdu.

Cumhuriyet'in kulis haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu durumdan rahatsız olduğu ve revizyon çalışmalarını hızlandırdığı söyledi.

Haberde şu ifadelere yer verildi: 

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etmesinin yankıları siyaset kulislerinde devam ediyor. Kulislerdeki söylentiye göre, “Erdoğan’ın 2023 seçimleri öncesinde yeniden bir kabine revizyonu gerçekleştireceği” ifade ediliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesine sosyal medyadan hakaret edilmesi ve ardından Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile girdiği “tartışmanın” revizyonun fitilini ateşlediği ileri sürüldü. 

KİMLER DEĞİŞECEK

Soylu’nun kabinde yerini koruyacağı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Aile, Sosyal ve Güvenlik Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün değişebileceği ileri sürüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan süleyman soylu abdülhamit gül tartışma yeni revizyon değişim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları