Her fırsatta muhalefeti suçlayan Saray İttifakı'nın küçük ortağı Bahçeli'yi kızdıracak açıklamayı Pkk'lı Osman Öcalan yaptı!

Osman Öcalan’ın TRT Kurdi’ye çıkartılması çok tartışmaya neden olmuştu. Devletin televizyonunda konuk olan Osman Öcalan yine hortlayarak çıktı.

Her fırsatta muhalefeti suçlayan Saray İttifakı'nın  küçük ortağı Bahçeli'yi kızdıracak açıklamayı Pkk'lı Osman Öcalan yaptı!
Her fırsatta muhalefeti suçlayan Saray İttifakı'nın  küçük ortağı Bahçeli'yi kızdıracak açıklamayı Pkk'lı Osman Öcalan yaptı! iyihaberim

Yenilenen İstanbul seçimlerinde terör örgütü PKK elebaşısı Abdullah Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan’ın TRT Kurdi’ye çıkartılması çok tartışma neden olmuştu.

PKK'nın eski yöneticilerinden olan ve binlerce asker, sivilin ölümünden sorumlu olan Osman Öcalan TRT Kurdi’de yaptığı açıklamada abisi Abdullah Öcalan’ın İstanbul Seçimi çağrısını yenilemiş ve "HDP İstanbul Seçimi’nde tarafsız olsun" diye konuşmuştu.

Osman Öcalan geçen hafta yine ortaya çıktı. Öcalan, Natew TV'de Zeynep Cager'in programına konuk olarak katıldı.

Programda; Öcalan'a sosyal medya kullanıcıları birtakım sorular yöneltti. Sorulardan biri ise "Cumhurbaşkanının hangi danışmanıyla ve hangi konuda konuştular" oldu.

Öcalan bu soruya dikkat çeken bir yanıt verirken, "Biz anlaşmayı hiç reddetmedik. 'Ya hep ya hiç' anlayışıyla hiç yaklaşmadık. Ve olumlu katkılarını sunduğunu inandığımız kesimlerle de temaslarımız ve konuşmalarımız oldu. Cumhurbaşkanlığı’yla, yeni gelişmeler olunca onlarla da konuştuk, temaslarımız oldu. Bunu bilmemiz gerekir" sözlerini dile getirdi.

İşte o videosu:

 

 

 

osman öcalan trt kurdi cumhurbaşkanlığı görüşme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları