Bahçeli'den Erdoğan'a Hulisi Akar dayatması!

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşe yazısında Hulusi Akar hakkında çarpıcı bir iddiayı kaleme aldı.

Bahçeli'den Erdoğan'a Hulisi Akar dayatması!
Bahçeli'den Erdoğan'a Hulisi Akar dayatması! iyihaberim

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşe yazısında siyaset gündemine dair çarpıcı değerlendirmeler yaparak Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar hakkında bomba bir iddiayı kaleme aldı. 

Takan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Hulusi Akar’ın Cumhurbaşkanı birinci yardımcılığına getirilmesi konusunda çok ısrarcı olduğunu ancak Erdoğan'ın buna sıcak bakmadığını söyledi.

Takan'ın yazısı şu şekilde:

Gündemimizde, evlerimizin önünde yenilen dayaklar vardı. Araya Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında patlak veren “Parmak sallama” kavgası girdi. Sanılıyor ki hukuk devleti anlayışı kavgası. Öyle değil!.. Damat Berat Albayrak buhar olunca meydan iki sayın bakana kaldı. Anlayacağınız post kavgası!..

Ancak, kazın ayağı da pek öyle değil!..

Damat Berat Albayrak’ın mazide kalan günlerinde, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile basına yansıyan kavgalarını hatırlarsınız. Diğer yandan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yla olanları da… Şimdi, Tayyip Erdoğan sonrası için Gül ile Soylu kapışmaya başladılar. Ancak sessiz ve derinden giden başkaları da var. Farkındadırlar mı?.. Bilemem… Zaten o benim işimde değil!..

 Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu arasında patlak veren kavga heyecanla takip ediliyor. AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın art arda yaptığı ev ziyaretlerinin ardından kabine revizyonu söylentileri yoğunluk kazandı. Ülkücü kökenli bir ismin İçişleri Bakanlığı’na getirebileceği ileri sürülüyor. İddialar arasında en çok ilgimi çeken ise; MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın Cumhurbaşkanı birinci yardımcılığına getirilmesi konusunda çok ısrarcı olduğuydu. Erdoğan pek razı görünmüyormuş…

Görünen görünmeyen temas trafiklerinden yapılan analizleri buraya yazmaya kalksam  conta yakarsınız!..

 
 
 

bahçeli hulusi akar erdoğan dayatma birinci yardımcı korkusuz yazarı ahmet takan köşe yazısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları