Erdoğan'ın sır buluşması!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçen cumartesi günü İstanbul’da kameralardan uzak gerçekleştirdiği ziyaret gündemi yerinden oynattı.

Erdoğan'ın sır buluşması!
Erdoğan'ın sır buluşması! iyihaberim

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Nizam Partisi’nin kuruluşundan bu yana Erbakan’ın yanında yer almış Nedim Urhan’la bir araya geldi.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, bugünkü yazısında ziyarete ilişkin “Erdoğan’ın ziyaret ettiği ismin Milli Görüş içerisinde ciddi bir saygınlığı var. Doç. Dr. Nedim Urhan, Dar’ul Erkam Derneği’nin onursal başkanı. 2002 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden emekli olmuş. Siyasetten ziyade İslami ilimlerin öğretilmesi üzerine yoğunlaşmış. Dar’ul Erkam Derneği bünyesindeki İslami İlimler Akademisi’nde temel İslami ilimler üzerine eğitim hizmetleriyle ilgileniyor”diye yazdı.

“RECAİ KUTAN’I DA ZİYARET EDECEĞİ SÖYLENİYOR”

Selvi yazısında buluşmada konuşulanları ve Erdoğan’ın ziyaretlerini ise şöyle aktardı:

“Erdoğan’ın ziyaretinde İslam dünyasının içinde bulunduğu durum konuşuluyor. İslami hizmetlerin önemi üzerinde duruluyor. Ama bu ziyaretin bir de siyasi yönü var. Erdoğan, Saadet Partisi’nin CHP ile millet ittifakı içinde olması yerine AK Parti ile cumhur ittifakında yer almasını istiyor. Ziyaretlerini de bu amaca dönük olarak gerçekleştiriyor. 8 Ocak’ta Milli Görüş’ün ağır toplarından Oğuzhan Asiltürk’ü evinde ziyaret etmişti. Erdoğan, Asiltürk’le görüşmede ittifak konusunun gündeme geldiğini söylemişti. Erdoğan, önceki gün de merhum Erbakan’ın kabrini ziyaret ederek dua etti. Erdoğan’ın geç olmayan bir süre zarfında Saadet Partisi ve AK Parti tabanında ismi sevgiyle anılan eski bakanlardan Recai Kutan’ı da ziyaret edeceği söyleniyor.”

GÖRÜŞMEDEN KARE

Artvin Medya adlı yerel sitede ise görüşmeden bir kareye yer verildi.  Fotoğraf, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Artvinli Hemşehrimiz Doç.Dr. Nedim Urhan Hocayı evinde ziyaret etti” başlığıyla açıklandı.

İşte o kare:

 

 

Erdoğan buluşma nedim urhan ziyaret abdulkadir selvi sır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları