Müge Anlı'ya tehditler hiç bitmiyor

Yaptığı program sayesinde birçok kişinin hayatına dokunan Müge Anlı bu kez de tehdit ediliyor.

Müge Anlı'ya tehditler hiç bitmiyor
Müge Anlı'ya tehditler hiç bitmiyor iyihaberim

Yaptığı program sayesinde birçok kişinin hayatına dokunan Müge Anlı programına katılan bir ailenin genç kız sevgilisi tarafından öldürülmüştü. Öldüren şahısın abisi  bu kez de Müge Anlı'yı tehdit ediyor.

Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi aynı zamanda uyuşturucudan tutuklanan Ümitcan Uygun'un ağabeyi sosyal medyadan Müge Anlı dahil bir çok kişiye ölüm tehditleri yağdırdı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada uyuşturucu kullandığı anları canlı paylaştıktan sonra tutuklanan Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'un ağabeyi sosyal medyada Müge Anlı başta olmak üzere bir çok kişiye ölüm tehditleri yağdırdığı görülüyor.Ümitcan Uygun tutuklandı Uygun'un ağabeyi daha önce de Ümitcan'ın tutuklandığı sırada adliye önünde bekleyen basın mensuplarına saldırmış, bir gazeteciyi yerlerde sürüklemiş ve darp etmişti.

MÜGE ANLI'YA ÖLÜM TEHDİTİ

Ümitcan Uygun'un ağabeyi sosyal medyadan paylaştığı mesajlarda, "Aleyna'nın ölümünü herkese yaşatacağım. Müge Anlı bunu sen de tadacaksın! Kardeşime kim yanlış yaptıysa hepsi bedelini hayatlarıyla ödeyecek. Yazan baba yürekliler var, hepinizi keserim. Bana öyle kabadayılık yapmayın. Ümitcan'ın hakkını kimseye yedirtmeyeceğim. Herkes canıyla da olsa alacak. Göreceksiniz, ağabeyi onu yalnız bırakmıyor" ifadelerini dile getirdi.

UYGUN'UN AĞABEYİNİN TEHDİTLER SAVURDUĞU O PAYLAŞIMLAR:

 

Müge Anlı Aleyna Çakır davası Ümitcan Uygun abisi tehdit ölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları