Abdulkadir Selvi'den Devlet Bahçeli'yi çok kızdıracak sözler!

Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi'den Devlet Bahçeli'yi çok kızdıracak sözler söyledi.

Abdulkadir Selvi'den Devlet Bahçeli'yi çok kızdıracak sözler!
Abdulkadir Selvi'den Devlet Bahçeli'yi çok kızdıracak sözler! iyihaberim

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu'na yapılan saldırılara ilişkin sözlerini eleştirdi. Selvi, Bahçeli'ye "MHP'li yöneticilerin sorumluluğu yok mu" diye sordu.

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, "Karar Gazetesi’nin kiralık köşe yazarları, mesela Elif Çakır, mesela Yıldıray Oğur, mesela Taha Akyol ve diğer köşesiz sözde yazarlar MHP’yi hafife almasınlar, MHP’ye kara çalmasınlar. Çünkü kazdıkları kuyuya çoktan düşmüşler, kızarmayan yüzleriyle yakayı ele vermişlerdir."söylediği sözlerini eleştirdi.

Selvi yazısında, "Bahçeli, 'MHP’nin sokakta işi yoktur. Kavga ve karışıklıkta hayır görmesi imkânsızdır' ifadelerini kullandı.

Bahçeli’nin sözleri kadar zamanlaması da önemliydi. Yerindeydi. Ama devamındaki gazetecilere ve siyasetçilere gelen tehdit dilini nereye koyacağız?" diye yazdı.

MHP'Lİ YÖNETİCİLERİN SORUMLULUĞU

Selvi, "MHP Lideri’nin açıklamalarında üzerinde durulması gereken önemli bir nokta daha var. O da Bahçeli’nin 'MHP, sokağı bilir, hasmı bilir, haini bilir, tuzak ve tertipleri bilir ve tanır. Ancak Milliyetçi-Ülkücü Hareketi tarafı olmadığı saldırılarla ilişkilendirmeye ve yargılamaya cüret etmek terörizmin lügatinden beslenenlerin harcıdır. Aynı zamanda bühtandır, komplodur. Sırtımızdan kurban kestirmeyiz' sözleri.

Bahçeli’nin, faturanın MHP’ye kesilmesine itiraz etmesi anlaşılabilir bir tavır. Ancak bu algının oluşmasında bazı MHP yöneticilerinin sorumluluğu yok mu? Bahçeli’nin mesajının bir adresinin de MHP olması gerekiyor muydu?" görüşünü savundu.

Hürriyet Abdulkadir Selvi MHP Bahçeli kızdırma Selçuk Özdağ karar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları