Taha Akyol’dan Bahçeli’ye yanıt geldi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Twitter hesabından yaptığı açıklamada aralarında Taha Akyol’un da bulunduğu bazı gazetecilerin adını direkt yazarak sert eleştirilerde bulunmasına gazeteci Taha Akyol'dan cevap geldi.

Taha Akyol’dan Bahçeli’ye yanıt geldi
Taha Akyol’dan Bahçeli’ye yanıt geldi iyihaberim

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz gün Twitter hesabından yaptığı açıklamalarda Elif Çakır, Yıldıray Oğur ve Taha Akyol'un adını vererek ağır eleştirilerle ifade etti.

Bahçeli, "Bilhassa Taha Akyol MHP’yi bilir, tavsiyem mezkur sipariş üzerine yazan isimlerle birlikte Serok Ahmet’e bizi acilen anlatmasıdır." ifadelerini söyledi.

Bahçeli’nin sözlerine köşesinden cevap veren Karar gazetesi yazarı Taha Akyol, Milliyetçilik üzerine kaleme aldığı yazısının sonunda "Elimde kalemim var sadece; kitaplarımı, belgesellerimi, yazılarımı yazdığım kalem." dedi.

 

Taha Akyol’un yazısının ilgili bölümü şu şekilde:

SADECE KALEM

"Bir düşünce mirası olarak milliyetçiliği ‘haddeden geçmemiş’ şiddet içgüdülerinin seviyesine düşürmekten herkes sakınmalıdır; düşünceye de ülkeye de zarardır. Bana ve yazar arkadaşlarıma hakaret edenlere, hedef gösterenlere benim söyleyeceğim budur.Allah’ıma hamd olsun, eli sopalı adamlarım yok, hiç de özenmedim.Elimde kalemim var sadece; kitaplarımı, belgesellerimi, yazılarımı yazdığım kalem."

Bahçeli Taha Akyol ağır eleştiri cevap Karar gazetesi mhp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları