Saadet Partisi ittifak tartışmalarına son noktayı koydu

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Saadet Partili Asiltürk’ü ziyaretiyle ilgili konuştu.

Saadet Partisi ittifak tartışmalarına son noktayı koydu
Saadet Partisi ittifak tartışmalarına son noktayı koydu iyihaberim

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk’ü ziyaretinin yankıları hala devam ediyor.

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Saadet Partili Asiltürk’ü ziyaretiyle ilgili, “Saadet Partisi’nin gündeminde ittifak yoktur” dedi.

CHP ile yaptıkları ittifakın ise 24 Haziran seçimlerinin ardından bittiğini belirten Karaduman, “Şu anda bir seçim olmadığı için herhangi bir ittifaktan bahsetmemiz kanaatimizce mümkün olmaz” ifadesini kullandı.

Saadet Partisi Konya Milletvekili Karaduman, yaptığı değerlendirmede Erdoğan’ın ziyaretini “Saadet Partisi’nin gündeminde ittifak görüşmeleri yoktur” diye açıklarken, partilerinin Millet İttifakı içinde de yer almadığını da söyledi. Karaduman, “Saadet Partisi kendi ilkeleri çerçevesinde 24 Haziran seçimlerinde Millet İttifakı içinde yer aldı, sonrasında 31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi herhangi bir ittifakın içerisinde yer almadı” dedi.

saadet partisi sp erdoğan oğzuhan asiltürk ziyaret konya milletvekili Abdulkadir Karaduman cevap yanıt son nokta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları