Ünlü şarkıcı yakınları tarafından dolandırıldı

Ünlü şarkıcı ve sunucu Fatih Ürek, katıldığı bir programda kendisiyle ilgili bilinmeyen taraflarını anlattı.

Ünlü şarkıcı yakınları tarafından dolandırıldı
Ünlü şarkıcı yakınları tarafından dolandırıldı iyihaberim

Ünlü şarkıcı ve sunucu Fatih Ürek, YouTube'da yayınlanan 'Bize Kaldı' programına konuk olarak bilinmeyen taraflarını anlattı. Bu zamana kadar çok para kazandığını ve en yakınlarının 20 milyon lirasını aldığını dile getirdi.

Fatih Ürek yaptığı açıklamalarla sosyal medyada olay oldu. "En yakınlarıma 20 milyonum gitti" sözleriyle dikkatleri üzerine çeken Ürek, "Kadınlar beni çok seviyor, hep dua ederler bana, hepsine çok teşekkür ediyorum. Ben onlara en samimi halimle yaklaşıyorum onlar da beni seviyor, çok özel şeyler yaşadım. Yurt dışında çok ilginç bir olay başıma geldi. Almanya’da konser verecektim içerisi dolu, çoğu da kadın! Tam sahneye çıkağım bir kadın geldi, fotoğraf çekilmek istiyormuş kadına ‘gel’ dedim. Bir adım attı, titredi olduğu yere düştü ve öldü. Bu olayı hayatım boyunca unutamam. Böyle bir sevgi, böyle bir iletişimim vardı benim" sözlerinde bulundu.

Ünlü şarkıcı, "Çok para kazandım ama hepsi gitti. ‘Yıllarca çalıştın, bu kadar parayı ne yaptın’ derseniz, ‘aldı gittiler’ derim. En yakınlarım yaptı bunu bana Benim en yakınımdı bu kişiler, şu anın parasıyla 20 milyonum gitti. Haftanın her günü çalışıyordum. Alan kişi de hayrını görmedi. Keşke biraz görseydi" dedi.

Fatih Ürek bize kaldı konuk yakınları 20 milyon lira dolandırıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları