Meral Akşener'den Erdoğan'a dikkat çeken çağrı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medyadan Türkiye gündemine ilişkin önemli açıklamalarında AKP Genel Başkanı Erdoğan'a çağrı yaptı.

Meral Akşener'den Erdoğan'a dikkat çeken çağrı!
Meral Akşener'den Erdoğan'a dikkat çeken çağrı! iyihaberim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Döviz fırlıyor, bir bakıyoruz, tek parti dönemi yeniden tartışmaya açılıyor. Yeni yılın zamları açıklanıyor, bir bakıyoruz, raftan başörtüsü tartışması iniyor" şeklindeki ifadeleri kullandı.

Akşener Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a "Varlık Fonu'nu tasfiye edin" çağrısında bulundu.

Akşener, "Döviz fırlıyor, bir bakıyoruz, tek parti dönemi yeniden tartışmaya açılıyor. Yeni yılın zamları açıklanıyor, bir bakıyoruz, raftan başörtüsü tartışması iniyor. Faiz artırılıyor, bir bakıyoruz, bir anda bütün ekranları darbe tartışmaları sarıyor." şeklinde konuştu."Onlar sözde darbe tehdidini konuşacak, biz hayat pahalılığını nasıl çözeceğimizi konuşacağız" diyen Akşener, "Biz bunun için varız. Çünkü biz çarşıdayız, pazardayız, sokaktayız. Yaşadıklarını biliyoruz, dertlerini görüyoruz, sesini duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

Akşener Erdoğan'a Varlık Fonu'nun acilen tasfiye edilmesi yönünde bir çağrıda bulunurken, Türkiye'nin Partili Cumhurbaşkanlığı Sistemi’ni, daha fazla taşıyamayacağını belirtti.

 

iyi parti meral akşener akp erdoğan çağrı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları