Seren Serengil'in annesi Gönül Yazar'a dert yandı

Seren Serengil mide küçültme ameliyatı ve gastrik baypas ameliyatı olarak 46 kiloya düştü ve bu yüzden annesi açıklamada bulundu.

Seren Serengil'in annesi Gönül Yazar'a dert yandı
Seren Serengil'in annesi Gönül Yazar'a dert yandı iyihaberim

Seren Serengil mide küçültme ameliyatı ve gastrik baypas ameliyatı olarak 46 kiloya düştü ve bu yüzden annesi Gönül Yazar'a sosyal medyada açıklama yaptı.

Gönül Yazar,  yılın ilk gününde Seren Serengil'in annesi Nevin Serengil’e sosyal medyada “Sevgili Nevin yılın ilk günü sağlık mutluluk dilerim. Seren’i çok severim bilirsin. Bana iyi haberini verin ki rahat edeyim. Dün onu izledim telefon açıyor, mesaj atıyorum ulaşamıyorum.” yazdı.

Nevin Serengil, arkadaşına cevabı  herkesi şok etti. Kızının ikinci ameliyatından haberi olmadığını söyleyen Serengil, “Canım Gönülüm; biliyorsun mide ameliyatı olmuştu, gitmiş bir daha ameliyat olmuş. Sürekli kilo veriyor bu da tehlikeli. Su içmesi, vitamin alması gerekiyor, hiç laf dinlemiyor. Ben çok üzülüyorum ama hiçbir şey yapamıyorum.” diye dert yandı.

Seren Serengil, annesi Nevin Serengil'i neden sosyal medyadan engellediğini şu sözlerle açıkladı: “Annemi iki ay önce engelledim. Çünkü hakkımdaki kötü yorumları görünce çok üzülüyor.” dedi.

Seren Serengil Nevin Serengil Gönül Yazar dert yanma mide ameliyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları