Erdoğan ve Bahçeli 1 saate ne konuştu? İşte ziyaretin tüm detayları!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı ve ittifak ortağı Devlet Bahçeli'ye evinde ziyaret gerçekleştirmişti. Ziyarette ne konuşulduğu ortaya çıktı.

Erdoğan ve Bahçeli 1 saate ne konuştu? İşte ziyaretin tüm detayları!
Erdoğan ve Bahçeli 1 saate ne konuştu? İşte ziyaretin tüm detayları! iyihaberim

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, geçen yıl ağustos ayından sonra ikinci kez MHP lideri Devlet Bahçeli’yi evinde ziyaret etti. Erdoğan, ağustos ayında, Bahçeli’yi, sivil araçla ziyaret etmişti.

Erdoğan, bu ziyaretinde ise Cumhurbaşkanlığı makam aracını kullandı. Bahçeli, ziyarette, Erdoğan’ı kapıda karşılarken, görüşme 1 saat 10 dakika sürdü.

NE KONUŞULDU?

Son olarak geçen hafta Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki Kültür ve Sanat Ödülleri öncesinde bir araya gelen iki liderin, dünkü görüşmesinde ise bu yıl yaşama geçirilmesi planlanan yargı ve ekonomi alanındaki reformlar ele alındı.

Cumhuriyet'ten Selda Güneysu'nun haberine göre, görüşmede, Erdoğan’ın “Hukukta Reform” paketi ve “ekonomi reform paketi” ile ilgili Bahçeli’yi bilgilendirdiği ifade ediliyor.

SİYASİ PARTİLER YASASI

Görüşmede, Doğu Akdeniz’de yürütülen doğalgaz sondaj aramaları da gündeme geldi. Liderler ayrıca, Libya’daki son durumu da ele aldı.

Görüşmede, AB ve ABD’nin yeni başkanı Biden ile yeni dönemde atılacak adımlar da gündeme gelirken, TBMM çalışmaları da ele alındı. Başta Siyasi Partiler Yasası olmak üzere, bir dizi yasa teklifinin bu yıl TBMM’nin gündemine gelmesi bekleniyor. Bahçeli’nin görüşmede Erdoğan’a, “tam destek sözü verdiği” kaydedildi.

akp erdoğan mhp bahçeli ziyaret görüşme 1 saat ne konuşuldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları