İYİ Parti lideri Akşener'den Bahçeli ve Periçek'e dikkat çeken öneri!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV'de İsmail Küşükkaya'ya yaptığı açıklamada MHP Genel Başkanı Bahçeli ve Vatan Partisi Doğu Periçek'e yönelik dikkat çeken bir öneri sundu.

İYİ Parti lideri Akşener'den Bahçeli ve Periçek'e dikkat çeken öneri!
İYİ Parti lideri Akşener'den Bahçeli ve Periçek'e dikkat çeken öneri! iyihaberim

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV'de İsmail Küşükkaya'nın sorularını yanıtladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV'de İsmail Küşükkaya'ya yaptığı açıklamada MHP Genel Başkanı Bahçeli ve Vatan Partisi Doğu Periçek'e yönelik dikkat çeken önerisinde şu ifadeleri kullandı:

"BAHÇELİ VE PERİNÇEK İŞSİZLİK NASIL ÇÖZÜLÜR BUNA KAFA YORSUNLAR"

"Gece az uyuyan bir insanım ben. Atılan tweetlere bakıyorum. Yardım isteyen gençlerimiz var. Biz onlara ulaşmaya çalışıyoruz. Maden o 75 milyonu ilaca kullanmayacaksınız bari çocuklarımız için kullanın. İki kız çocuğumuz vardı. Bir arkadaşımızı aradım bur bağladık. Belediye destek verdi. Kimseyi afişe etmeden yardım etmeye çalışıyoruz.

Sayın Bahçeli’nin bu sözlerini ben yorumlayamıyorum fakat bir alışkanlık haline getirdi. Sayın Bahçeli ve Perinçek’in el ele tutuşup büyük ortağa iletmek üzere; işsizlik nasıl çözülür, tarıma ne kadar destek verilir bunun anlatımı üzere kafa yormalarını ve bunu Sayın Erdoğan’a iletmelerini tavsiye ediyorum. Ayıptır bunlar.

Bir siyasi parti var. Siz canınız sıkıldıkça onun genel başkanını eve davet ediyorsunuz ayıp. Nezaket dışı. Sayın Bahçeli, nezaketiyle anılmayı seven bir kişi. Ama bu nezaket dışıdır. Ayıptır.

Ben Doğu Türkistan’daki Türklerle ilgili yorum duymayı tercih ederim Sayın Bahçeli’den.

Sayın Erdoğan’ın Cuma namazı çıkışı yaptığı konuşma ile ilgili bir tweet attım. CHP, kapalı bir kızımız için “vitrin süsü” yorumu yaptı. 60 küsür yaşında Cumhurbaşkanı bir adam 21 yaşındaki bir kız çocuğunu yaşınıza başınıza bakmadan onu hedef alırsanız. İnsani bir tepkiyi Meral Akşener verir."

iyi parti akşener meral akşener fox tv ismail küçükaya bahçeli perinçek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları