Kayseri'de Beşiktaş yöneticilerine saldıran MHP'li o vekil mi?

Süper Lig'de Beşiktaş, Kayserispor'u 2-0 mağlup etti. Maç esnasında yaşanan gerginlikler gündemi sarstı.

Kayseri'de Beşiktaş yöneticilerine saldıran MHP'li o vekil mi?
Kayseri'de Beşiktaş yöneticilerine saldıran MHP'li o vekil mi? iyihaberim

Süper Lig'de Beşiktaş, Kayserispor'u 2-0 mağlup etti. Maç esnasında yaşanan gerginliklerin ardından Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Dalgakıran olayın perde arkasını anlattı.

Dalgakıran, "Kayseri milletvekili ve kardeşi Beşiktaş JK yönetici locasını bastı ve iki arkadaşımız yumruklandı." diye konuştu.

Süper Lig'de Beşiktaş, Kayserispor'u 2-0 mağlup etti. Maç esnasında yaşanan gerginliklerin ardından Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Dalgakıran olayın perde arkasını anlattı. Dalgakıran, "Kayseri milletvekili ve kardeşi Beşiktaş JK yönetici locasını bastı ve iki arkadaşımız yumruklandı." diye konuştu.

Süper Lig'de Beşiktaş, Kayserispor'u 2-0 yendiği maçtan sonra ortalık karıştı. Mücadele sonrası konuşan Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Dalgakıran flaş açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Dalgakıran, Kayserispor cephesinden kendilerine saldırı olduğunu belirtti. Olayla ilgili Dalgakıran, ''Burası Patagonya değil. Milletvekili ve kardeşi tarafından locamız basıldı ve iki arkadaşımız yumruklandı. Bu tür saldırılarda bulunanlar mutlaka cezalandırılmalı. Takipçisi olacağız." ifadelerini kullandı. 

Dalgakıran sözlerini şöyle sürdürdü:

"Milletvekili ve kardeşinden şikayetçi oluyoruz. Kamera kayıtlarını istedik. Ülkenin parlementosunda bu ülkenin insanlarını temsil eden insanlar loca basıp adam dövmeye kalkarsa, bu camia bunun hesabını sorar."

O VEKİL MHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ BAKİ ERSOY MU?

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz o vekilin Baki Ersoy olduğunu açıkladı.

İşte o paylaşım:

"MHP Kayseri Milletvekili Baki ERSOY, BEŞİKTAŞ yöneticilerinin olduğu locaya saldırmış"
 

mhp kayseri baki ersoy beşiktaş saldırı kayserispor maç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları