Muhalefetten dikkat çeken Berat Albayrak çıkışı! Berat Albayrak nerede?

Muhalefetten dikkat çeken Berat Albayrak çıkışı geldi. Muhalefet Berat Albayrak'ın nerede olduğunu sordu.

Muhalefetten dikkat çeken Berat Albayrak çıkışı! Berat Albayrak nerede?
Muhalefetten dikkat çeken Berat Albayrak çıkışı! Berat Albayrak nerede? iyihaberim

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa ettiğinden beri sırra kadem basan Berat Albayrak'ın nerede olduğu merak konusu olmuştu.

Berat Albayrak'ın nerede olduğu Gelecek Partisi ve CHP tarafından sorulması dikkatlerden kaçmadı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden Instagram hesabından yaptığı paylaşımla istifa eden ve o günden bu yana sesi çıkmayan Berat Albayrak'la ilgili AKP'li eski vekil Selçuk Özdağ konuştu.

"51 GÜN ÖNCE BU ÜLKENİN..."

Gelecek Partisi Kurucular Kurulu üyesi ve Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, "51 GÜN OLDU Evet tam ellibir gün önce bu ülkenin en kudretli ikinci adamı idi. Ülkenin 130 milyar doları hiç edilirken müjdeler veriyordu. Sadece bir bakan da değildi, CB damadı idi. Sonra bir gece yarısı aniden kayboldu. Siyasi ve insani olarak soruyorum:B. Albayrak nerede?" diye sordu.

"ŞEFFAFLIĞIN GEREĞİDİR"

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay da konuyu gündeme getirerek, "Boşalan hazineden sonra kaybolan bir damat var. 128 miyar dolar kayıp, damat da kayıp. Damat nerede? Bu ülkede Hazine ve Maliye Bakanlığı, öncesinde Enerji Bakanlığı yapmış bir kimsenin istifa ettikten sonra nerede olduğunu bilmek siyasette şeffaflığın da bir gereğidir. Sağlık sorunu var ise Allah'tan acil şifa dilerim. Ama devletin hazinesi ve maliyesinin teslim edildiği bir damat istifa edip orta yerden kaybolmuşsa bu kayıptır. Bu kaybın da bulunması lazım" ifadesini kullandı.

berat albayrak nerede chp gelecek gelecek partisi selçuk özdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları