AKP'li Özlem Zengin'in "AKP gelene kadar kadının adı yoktu Türkiye’de!" sözlerine CHP'li Ali Mahir Başarır'dan önemli çıkış!

AKP'li Özlem Zengin, "AKP gelene kadar kadının adı yoktu Türkiye’de!” şeklindeki skandal ifadeleri kullanmıştı. CHP'li Ali Mahir Başarır'dan AKP'li Özlem Zengin'e dikkat çeken bir çıkış geldi.

AKP'li Özlem Zengin'in
AKP'li Özlem Zengin'in iyihaberim

İstanbul’da 48 yaşındaki akademisyen Dr. Aylin Sözer, Kemal Delbe isimli bir erkek tarafından yakılarak, Malatya'da 38 yaşındaki Selda Taş, evli olduğu Mehmet Taş tarafından başından vurularak öldürüldü. Gaziantep'te ise 58 yaşındaki Vesile Dönmez, oğlu Uğur Dönmez tarafından rehin alınıp öldürüldü.

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır sosyal medya hesabından, "Sosyal medyada ülkenin ilk üç gündemi, bugün öldürülen kadınlarımızın isimleri! Bu bir utanç tablosudur!" paylaşımında bulunarak kadın cinayetlerini kınadı.

Ali Mahir Başarır bir paylaşımda daha bulundu.

Günboyu'nun haberine göre, daha önce AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin'in, "AKP gelene kadar Türkiye'de kadının adının yoktu" sözüne göndermede bulundu.

KADININ ADI YOK TEPKİSİ

Başarır, "AKP gelene kadar kadının adı yoktu Türkiye’de!” paylaşımında bulunarak AKP'ye göndermede bulundu.

NE OLMUŞTU?

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Meclis’te yaptığı konuşmada AKP gelene kadar Türkiye'de kadının adının olmadığını savundu.

Türkiye'de AKP'den önce kadının adının anılmadığını öne süren AKP'li Özlem Zengin, Meclis'te yaptığı konuşmada, "Ben, kadın, erkek arkadaşlarımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız, biz yaptığımız çalışmalarda kadınların hayatını kolaylaştırmak için gayret ediyoruz" iddiasında bulunmuştu.

akp özlem zengin gönderme chp ali mahir başarır çıkış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları