Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Pınar Gültekin iddialarına ilişkin açıklama geldi!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'li bir milletvekilinin öldürülen Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin'i davadan vazgeçmesi için aradığı iddialarına ilişkin açıklamalar yapması dikkat çekti.

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Pınar Gültekin iddialarına ilişkin açıklama geldi!
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Pınar Gültekin iddialarına ilişkin açıklama geldi! iyihaberim

Yıl sonu değerlendirme toplantısı için gazetecilerle bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı olarak parlamenter sisteme dönüşün yol haritasını yakında açıklayacaklarını belirterek, Cumhurbaşkanı adayının kim olacağının da ondan sonra konuşulacağını ifade etti.

Televizyon temsilcileriyle yıllık değerlendirme toplantısında bir araya gelen Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı soruldu. Kılıçdaroğlu, "Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili kararı Millet İtitfakı verecek. Benim irademdeki bir olay değildir'' sözlerini kaydetti.

PINAR GÜLTEKİN AÇIKLAMASI!

Kemal Kılıçdaroğlu, bir CHP Muğla milletvekilinin Cemal Metin Avcı tarafından öldürülen üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in babası Sıddık Gültekin'i davadan vazgeçmesi için aradığı iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Cinayeti değil CHP'yi tartışma konusu yapmak istiyorlar” diyen Kılıçdaroğlu, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin’in “Eğer ispat etsinler hem milletvekilliğinden hem de CHP'den istifa ederim” sözlerini hatırlatarak, “Bu kadar açık ve net” şeklindeki ifadeleri kullandı.

chp kılıçdaroğlu pınar gültekin açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları