Murat Dalkılıç boyuyla ilgili eleştirilerine cevabı

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç boyunu eleştirenlere sosyal medyadan cevap verdi.

Murat Dalkılıç boyuyla ilgili eleştirilerine cevabı
Murat Dalkılıç boyuyla ilgili eleştirilerine cevabı iyihaberim

Geçtiğimiz günlerde oyuncu Melisa Sezen ile aşk yaşadığı iddia edilen şarkıcı Murat Dalkılıç, takipçilerinin sorularına cevap verdi.

Dalkılıç, "1.71 boyunda olduğunun bilgisi doğru mudur?" sorusuna, "Artık bir önemi yok sanki" cevabını verdi. Murat Dalkılıç, geçtiğimiz aylarda Twitter hesabından, "İyi de benim boyum 1.71 değil ki!" paylaşımını yapmıştı.

Haber Türk'te yer alan habere göre, Samimi açıklamalarda bulunan Dalkılıç, "İlişkiyi ne bitirir?" sorusuna şöyle yanıtladı: İlişki içindeki alev bitince, biter. O alev ayakta tutuyor ilişkiyi. İlişki içinde, ilk önce karşı tarafı düşünürüm. Onun ne istediğine önem veririm, merak ederim. Önceliğim karşı tarafın ne istediğidir.

Şarkıcının bu sözleri, yaklaşık üç yıl birliktelik yaşadığı ve temmuz ayında yollarını ayırdığı oyuncu Hande Erçel'e gönderme olarak yorumlanmıştı.

37 yaşındaki Murat Dalkılıç, "Hiç sevgilinin telefonunu karıştırdın mı?" sorusunu ise şu şekilde cevaplamıştı:

Bu dünyada sevgililikte en nefret ettiğim şey; telefon karıştırılmasıdır. 'Karıştırmadım' diyerek, yalan söylemek istemem. Belki 10 sene önce yapmışımdır. Hem saygı, hem güven belirtisi hareketlerdir. Bir şey ararsan, bulursun çünkü.

Dalkılıç ile dostça ayrıldıklarını belirten Erçel, Instagram hesabından şu açıklamada bulundu:

Murat, hayatımın en zorlu günleri olarak hatırlayacağım zamanlarımda sadece sevgili değil, bana dost olmuş, yol arkadaşlığı yapmış kıymetli biridir.

Bu yüzden de ayrılık iki insanın ilişkisinin bitirmiş olsa da yine belirtmek isterim ki dost kalmak tek istediğimizdir ve uzun yılların getirisi olarak yakın çevremiz hala aynıdır. Bu süreçte aldığımız karara saygı duymanızı ve haberlerinizi yaparken bu hassasiyeti ve anlayışı gözetmenizi rica ederim.

 

murat dalkılıç hande erçel boy Melisa Sezen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları