Seren Serengil sevenlerini böyle üzdü!

Seren Serengil hastalığını duyurarak, "İş biraz ciddiye bindi!" dedi.

Seren Serengil sevenlerini böyle üzdü!
Seren Serengil sevenlerini böyle üzdü! iyihaberim

4 yıl önce mide küçültme ameliyatı olan ünlü isimi Seren Serengil son zamanlarda 46 kiloya kadar düşerek sevenlerini şok etmişti.

Önceki gün hastaneye kaldırılan Serengil, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla sevenlerine ikinci şoku yaşattı.

Şarkıcı ve magazin yorumcusu Seren Serengil, önceki gün hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Sağlık durumu hakkında takipçilerini bilgilendiren Serengil, 46 kiloya kadar düştüğünü ve ameliyat olması gerektiğini duyurdu.

Şarkıcı ve magazin yorumcusu Seren Serengil, önceki gün hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu hakkında takipçilerini bilgilendiren Serengil, 46 kiloya kadar düştüğünü ve ameliyat olması gerektiğini açıkladı.

Bir süredir Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' adlı magazin programında sunuculuk yapan Seren Serengil'den sağlık sorunları yaşadığını duyurdu.

Seren Serengil, paylaşımında; "Sevgili canlarım, o kadar merak edenim ve sevenim varmış ki insan hastayken en çok ihtiyacı olan şey buymuş... Ben maalesef büyük sağlık sorunları yaşıyorum. Önceleri belli etmemeye çalıştım annem üzülmesin sizler üzülmeyin diye ama iş biraz ciddiye bindi" dedi.

"46 kiloya düştüm"

"46 kiloya düştüm ve vermeye devam ediyorum... Geri dönüşüm ameliyatına vücut hazır mı, şu aşamada kaldırır mı vücut. Bunun kararı için salı günü tekrar tetkiklerim yapılacak."

Serengil, sözlerine; "Bazen aylarca yoğun bakımda kalabiliyormuşuz. Tehlikeli ve zor bir süreç ama öte yandan da olmasam yaza çıkmazmışım... Dualarınızla yine bunu da atlatacağım. İyiyim. Dinleniyorum, serum takılıyor. İyi olacağım İnşallah..." diye devam etti.

2016 yılında mide küçültme ameliyatı oldu

2016 yılında mide küçültme ameliyatı olan Serengil, o dönem hızla kilo vermeye başlamış hatta 3,5 ayda 25 kilo vermişti.

seren serengil iş biraz ciddi küçültme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları