Cavit Çağlar'dan çok konuşulacak Meral Akşener açıklaması!

Kapanan Olay TV'nin sahibi Cavit Çağlar İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le ilgili çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Cavit Çağlar'dan çok konuşulacak Meral Akşener açıklaması!
Cavit Çağlar'dan çok konuşulacak Meral Akşener açıklaması! iyihaberim

Kapatılan Olay Tv'nin sahibi Cavit Çağlar Habertürk'ten Nagehan Alçı'ya açıklamalar yaptı.

Cavit Çağlar "İktidardan baskı gördüğünüz, ekranı bu nedenle kapattığınız doğru mu?" sorusuna verdiği Akşener cevabı çok konuşulacak.

Çağlar cevabında şu ifadeleri kullanması dikkat çekti:

"Kesinlikle değil Nagehan. Hiçbir baskı görmedim. Bana tek telkin gelmedi. Benim herkesle aram gayet iyidir. Yayınları durdurma kararını tamamen kendi kendime verdim. Neden verdim, biliyor musun? Çünkü ben herkese eşit mesafede tam merkez bir kanal istiyordum. Arkadaşlara da bunu söylemiştim. Demiştim ki Cumhurbaşkanımızın konuşmalarını vereceksiniz, öte yandan tüm partilere eşit mesafede olacaksınız. Hiç kimseyi ayırmak istemedim. Mesela Meral Akşener’i çok severim, benim dünya görüşüme de yakındır ama bu nedenle tutup da onun konuşmalarına fazla yer ayırmayı doğru bulmam. Fakat bu arkadaşlar diğer partilerin grup konuşmalarından küçük bölümler yayınlarken tutup da HDP’nin grup toplantısının tamamını verince bu beni çok rahatsız etti. Bunu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne meydan okuma olarak algıladım. O nedenle devam etmeme kararı aldım."

iyi parti akşener cavit çağlar habertürk nagehan alçı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları