Sadakatsiz dizisinin Selin'i oynadığı karakteri yorumladı

'Sadakatsiz'de evli bir erkekle ilişki yaşayan Derin karakterini canlandıran Melis Sezen, kendisinin de ihanete uğradığını söyledi.

Sadakatsiz dizisinin Selin'i oynadığı karakteri yorumladı
Sadakatsiz dizisinin Selin'i oynadığı karakteri yorumladı iyihaberim

Melis Sezen, hakkında merak edilenleri YouTube’da yayınlanan “Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler” adlı programda anlattı. Genç oyuncu, “Hiç aldatıldın mı?” sorusuna şöyle yanıt verdi: “Aldatıldım. Herkes aldatılır. İlk olayda travma yaşadım. İnsan kendini kötü hissediyor ama atlatıyor. Sonra hiçbir şey olmamış gibi yaşıyorsun.”

"NİYE BÖYLE YAPIYORSUN"
Melis Sezen, ‘Derin’ rolünü oynamaya başladıktan sonra aldığı ilginç tepkilerden de söz etti: “Derin’in yaptıklarını Melis de yapıyor sanıyorlar. Özellikle Instagram’da ‘Yapma, niye böyle yapıyorsun’ diyorlar. Bir gün de dışarıda yanıma teyzeler geldi, ‘Hiç yakıştıramadık’ dediler."

SELİN KARAKTERİNE YORUM
Sezen, Derin karakteri hakkında da ilginç bir yorum yaptı: “Oynamak için önce anlamam lazım Derin’i. Ama şu aralar ona sürekli ‘Görmüyor musun gerçekleri’ diyorum. Özellikle son bölümden sonra Allah kimseye böyle salaklık vermesin dedim. Volkan eski karısı Asya’yı sıkıştırıyor, Derin de onları hep yakalıyor ama kızın gözü kör.”

 

Melis Sezen Derin karakter yorum ihanet Sadakatsiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları