Olay TV kapandı: Süleyman Sarılar Canlı yayında neden kapandığını açıkladı

Cavit Cağlar tarafından kurulan ve 1 Aralık'ta yayın hayatına kısa bir süre önce başlayan Olay TV’nin kapanma haberi şok etkisi yaratmıştı. Olay TV Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar, Ana Haber’de Nevşin Mengü’ye kanalın kapanma nedenini açıkladı.

Olay TV kapandı: Süleyman Sarılar Canlı yayında neden kapandığını açıkladı
Olay TV kapandı: Süleyman Sarılar Canlı yayında neden kapandığını açıkladı iyihaberim
Haberin videosu için tıklayın!

Cavit Çağlar tarafından kısa bir süre önce kurulan ve çok sayıda gazetecinin transfer olduğu Olay TV, 1 Aralık'ta yayın hayatına başlamasının üzerinden sadece 25 gün geçmesinin ardından kapandı. Kanalın Genel Yayın Yönetmeni Süleyman Sarılar, Ana Haber Bülteni’nde Nevşin Mengü’ye kanalın kapanma nedeni ile ilgili açıklamalarda bulundu.Süleyman Sarılar’ın açıklamaları şu şekilde:

Olay TV’nin bütün hakları Cavit Çağlar’da… Yüzde 100 Cavit Çağlar’da… Ancak Hüseyin Köksal, kanalın yeniden yayın hayatına başlaması için bir sermaye koydu. Birlikte yola çıktılar. İkisi aile dostu. Bu kanalı hayata geçirmek için iyi niyetle, Türkiye’nin kutuplaşmış ortamında herkese eşit mesafede bir yayın için birlikte bir araya geldiler. Dolayısıyla yayın hisseleri Cavit Çağlar’da… Şimdi bu ortaklık bitiyor. Hüseyin Bey, Cavit Çağlar ile ortaklığı sonlandırma kararı aldı. Daha fazla bu yayınların sürdürülemeyeceği anlaşıldı. Cavit Bey, kendisi iktidardan baskı olduğunu söyledi. Cavit Bey “çok ağır baskı altındayım, devam edemeyeceğim” dedi.

olay tv kapanma süleyman sarılar canlı yayın cavit çağlar nevşün mengü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları