Seks kasediyle şantaj yapılan CHP'li isim Süleyman Soylu'dan yardım istedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi Özgür Karabat şantaj mağduru oldu. Karabat, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yardım istedi.

Seks kasediyle şantaj yapılan CHP'li isim Süleyman Soylu'dan yardım istedi
Seks kasediyle şantaj yapılan CHP'li isim Süleyman Soylu'dan yardım istedi iyihaberim

Mali Müşavir, Dış Ticaret Uzmanı, Uluslararası Finansal Raporlama Uzmanı olan 46 yaşındaki CHP Milletvekili Özgür Karabat’ın, 31 Mart Yerel Seçimleri sırasında yaşadığı sıkıntılı süreç bugünlere kadar geldi.

Süreç, Milletvekili Karabat’ın seçim çalışmaları sırasında bir kadınla tanışmasıyla başladı. Kadının davet ettiği evde Milletvekili Karabat ile yakınlaşmasıyla şantaj süreci işletildi.

10 MİLYON TL İSTEDİLER

A.A., A.D.E., C.A., E.B. adlarından oluşan biri kadın üç kişilik çete, evdeki gizli kamerayla milletvekilini kayda aldı. Kamera görüntülerini daha sonra milletvekiline gönderen çete, Milletvekili Karabat’tan 10 milyon TL istedi. 

Odatv'nin edindiği bilgilere göre; Milletvekili Karabat ise şantaja boyun eğmeyerek, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan yardım istedi. Bakan Soylu’nun direktifiyle, Kıbrıs’a kaçan şantaj çetesi yakalandı. 

Çete üyeleri çıkarıldıkları 11. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından şantaj yaptıkları gerekçesiyle bugün (24 Aralık) tutuklandı.

 

 

 

CHP Özgür Karabat milletvekili şantaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları