Merve Boluğur'dan aşk tavsiyeleri

Oyuncu Merve Boluğur, YouTube kanalında ilk videosunu yayınladı. Boluğur, kanalında kadın erkek ilişkileri üzerine tavsiyelerde bulundu.

Merve Boluğur'dan aşk tavsiyeleri
Merve Boluğur'dan aşk tavsiyeleri iyihaberim

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, kanalında yayınladığı ilk teaser'ın ardından ilk videosunu da takipçileri ile paylaştı.

Özel hayatında yüzü bir türlü gülmeyen Merve Boluğur, YouTube kanalında kadın erkek ilişkileri üzerine tavsiyelerde bulundu.

'Merve ile Birlikte Olmak' adlı bir video çekerek bir erkekten neleri beklediğini, ilişki de kadınların neler yapması gerektiğini ve karşı cinste aradığı özellikler gibi konuları ele alan Merve Boluğur, hayranlarından binlerce beğeni ve yorum aldı.

Merve Boluğur'un videodaki tavırları da yine sosyal medyada gündem oldu. 

Kendisini uzun zamandır takip eden hayranı Burak Dayı ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu, bu ilişkisinde de hüsrana uğramıştı.

Güzel oyuncu, “Aşk güzel bir şey. Seviyorum ama şart da değil. Gerçekten mücadele edebilecek, sevmeye gücü olan bir adamla olurum” açıklamasında bulunmuştu.

Boluğur ile kısa bir aşk yaşayan Burak Dayı, ayrılığın hemen ardından güzel oyuncu Burcu Özberk'i yakın takibe almıştı.

Merve Boluğur’u Instagram'da uzun yıllar takip ederek her fotoğrafına yorum yazan Burak Dayı, ünlü oyuncunun dikkatini bu şekilde çekmeyi başarmıştı. Burak Dayı yakın takibine aldığı Burcu Özberk’in fotoğraflarını da seri bir şekilde beğendikten sonra siyah beyaz bir fotoğrafın altına yorum bırakmıştı.

Merve Boluğur kadın erkek aşk tavsiye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları