Ankara'da bir imam camiden Mansur Yavaş'a böyle seslendi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş verdiği sözü tutarak Ankara'da internetsiz köy bırakmadı. Bir köy camisinden teşekkür geldi.

Ankara'da bir imam camiden Mansur Yavaş'a böyle seslendi
Ankara'da bir imam camiden Mansur Yavaş'a böyle seslendi iyihaberim
Haberin videosu için tıklayın!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş korona virüs pandemisi nedeniyle online sisteme dayalı eğitime geçişin zorunlu olduğu şu dönemde verdiği sözle Ankara'nın köylerine ücretsiz internet hizmetini sağladı. 

Dün akşam attığı tweetle bütün köyle hizmetin tamamladığını Yavaş, "Söz verdiğimiz gibi Ankara'mızda internetsiz köy kalmadı. Bine yakın köyümüzü ücretsiz internete kavuşturduk. Ömrüm ve gücüm yettiğince, eğitim aşkıyla çalışan her bir evladımızın yanındayım. Yeter ki yüzünüz hep gülsün, başarılar dilerim evlatlarım." dedi. 

Günboyu'nun haberine göre bir köyde camiden yükselen sesle Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Mansur Yavaş'a teşekkür edildi. 

Cami imamı yaptığı anonsla "Dikkat dikkat Ankara Büyükşehir Belediyesi köyümüze ücretsiz internet hizmeti getirmiştir. Tüm öğrencilerimiz köy konağında ücretsiz faydalanabilirler. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. 

ankara cami mansur yavaş internet seslenme imam teşekkür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları