Tuğrul Türkeş'ten MHP yönetimine çok ağır çıkış!

Tuğrul Türkeş'ten MHP yönetimine çok ağır çıkış geldi.

Tuğrul Türkeş'ten MHP yönetimine çok ağır çıkış!
Tuğrul Türkeş'ten MHP yönetimine çok ağır çıkış! iyihaberim

Merhum Alparslan Türkeş'in ilk eşinden dünyaya gelen oğlu MHP eski genel başkan yardımcısı ve AKP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş de Kılıçdaroğlu'nun Seval Türkeş'i ziyareti ile ilgili tartışmaya dahil oldu.

Türkeş ailesine karşı yapılan eleştirilere tepki gösteren Tuğrul Türkeş, "Kardeşlerimin başına bir şey gelirse karşınızda beni bulursunuz" dedi. 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun merhum Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'e gerçekleştirdiği ziyaretin yankıları devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi cephesinden birçok isim, ziyaret ile ilgili eleştirilerde bulunmuştu. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Basın Danışmanı Metin Özkan da Türkeş Ailesi’ni eleştirdi.

Ciddigazete sitesinin haberine göre, bunun üzerine Alparslan Türkeş'in eşi Seval Türkeş'i ve çocuklarının eleştirilmesine ilk tepki, Alparslan Türkeş'in oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş'ten gelmişti. Türkeş’in kızı Ayyüce Türkeş Taş da nezaket ziyareti için yapılan eleştirilerin Türkeş’in dünya görüşüne aykırı olduğunu vurguladı.

"KARDEŞLERİMİN BAŞINA BİR ŞEY GELİRSE KARŞINIZDA BENİ BULURSUNUZ" 

Merhum Alparslan Türkeş'in ilk eşinden dünyaya gelen oğlu MHP eski genel başkan yardımcısı ve AKP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş de tartışmaya dahil oldu. Türkeş ailesine karşı yapılan eleştirilere tepki gösteren Tuğrul Türkeş, daha önce "Sarhoşlara cevap vermem" dediği MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın'a mesaj gönderdi.

"Bir daha Türkeş ismini ağzınıza almayın" diyerek sert ifadeler kullanan Tuğrul Türkeş, "Onlar benim kardeşim. Kardeşlerimin başına bir şey gelirse karşınızda beni bulursunuz" dedi. 

 

Tuğrul Türkeş MHP Seval Türkeş CHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları