Berk Oktay ve eski eşi Merve Şarapçıoğlu'nun davası sonuçlandı!

yuncu Berk Oktay'ın uygunsuz görüntülerini sosyal medyada yayınlayan eski eşi eşi Merve Şarapçıoğlu hakkındaki dava sonuçlandı. Şarapçıoğlu 2 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Berk Oktay ve eski eşi Merve Şarapçıoğlu'nun davası sonuçlandı!
Berk Oktay ve eski eşi Merve Şarapçıoğlu'nun davası sonuçlandı! iyihaberim

Oyunucu Berk Oktay'ın uygunsuz görüntüleri sosyal medya aracılığıyla eski eşi Merve Şarapçıoğlu tarafından yayılmıştı. Olayın ardından Okay, eski eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Mahkemeye her iki taraf da katıldı.


"MASUMİYETİM ORTADADIR"

Sanık Merve Şarapçıoğlu "Ben böyle bir suçu işlemedim. Suçlamayı kabul etmiyorum. Kendim de mağdurum. Dosyadaki delil durumuna göre masum olduğum ortadadır" dedi. 
Şarapçıoğlu son sözünde ise "Takdir mahkemenindir. Dosyadaki delillerle masumiyetim ortadadır" dedi. Şarapçıoğlu'nun avukatları da müvekillerinin bu suçu işlemesinin gerekçesi olmadığını belirterek "Müvekkilimin o saatlerde internet girişi yoktur. Hiçbir kadın ve hiçbir avukat bile bile isnada konu eylemi gerçekleştiremez. Bu isnat hayatın olağan akışına aykırıdır. Müvekkilimizin beraatine karar verilmesini talep ederiz" dedi.

2 YIL 1 AY HAPİS CEZASI

Mahkeme, sanık Merve Şarapçıoğlu'nun "Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek" suçunu işlediğinin sabit olduğu gerekçesiyle 2 yıl 1 ay hapis cezası verdi.

"BU BENİM NAMUS DAVAMDIR"

Kararın ardından duruşma salonu önünde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Berk Oktay, davayı geri çekmesi için tehdit edildiğini söyleyerek "Bu benim namus davamdır diye başından beri söyledim ve namus davamdan asla geri adım atmadım. Allah'a çok şükür bugün soyadımın bütün namusu temizlenmiştir. Türk adaletine her zaman güvendim sonucunda da adalet yerini buldu. Bu dava emsal bir davadır. Herkese örnek olmasını dilerim. Kimse de peşini bırakmasın böyle şeylerin ve kimse de böyle bir şey kalkmasınlar. Adalet yerini bulmuştur" ifadelerini kullandı.

 

Berk Oktay dava eski eşi Merve Şarapçıoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları