AKP hangi konuda Doğu Perinçek'ten yardım istedi?

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'ten Amerikan aşısına yönelik açıklama geldi.

AKP hangi konuda Doğu Perinçek'ten yardım istedi?
AKP hangi konuda Doğu Perinçek'ten yardım istedi? iyihaberim

Amerikan aşısı olacağını söylemesinin ardından yeni bir açıklama yapan Perinçek, twitter hesabından da “Amerikan aşısı olacağım. Böylece bana yönelen saldırılar kesilecek” ifadelerini paylaştı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk'te katıldığı programda "Çin aşısı olacak mısınız?” sorusunu “Ben de Amerikan aşısı olayım diyorum” diye yanıt verdikten sonra Twitter hesabından da “Amerikan aşısı olacağım. Böylece bana yönelen saldırılar kesilecek” mesajını paylaştı. Hürriyet’ten Turan Yılmaz'a konuşan Doğu Perinçek “Gerçekten Amerikan aşısı mı olacaksınız?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Şaka tabii bu. Bana, Atlantik cephesinden, ABD ve İsrail merkezli o kadar çok hücum var ki bunları defetmek için bir yol buldum. ‘Beni sevsinler, artık hücum etmesinler’ diye bunu söyledim. Tümüyle bireysel bir çözüm ürettim kendimce, ‘Bana Amerikancı cepheden gelen saldırılara karşı kalkan olarak Amerikan aşısı olacağım’ diye. Şaka tabii bu. Orada, muhakemesini, sağduyusunu kaybetmiş bir sözde kamuoyu var. Atlantikten gelen rüzgarlara kendini kuru yaprak misali kaptırmış olanlara bir eleştiri ve dokundurma yaptım."

"ÇİN AŞISI TÜRKİYE İÇİN GEREKLİDİR" 

Perinçek, Çin aşısını överken ABD aşısı yüzünden ölenlerin olduğunu ileri sürdü: “Aslında Çin aşısının Pasteur geleneğinden gelen klasik ve güvenilir bir aşı olduğunu biliyoruz. Çin aşısının Türkiye’ye ithali için gerekli çalışmaların da içindeyim. Sayın Sağlık Bakanımızla da bu konuda sürekli görüşme ve danışma halindeyiz. Elimden geleni de yapıyorum. Çin aşısı Türkiye için gereklidir. Amerikan aşısının sağlık açısından çok isabetli olmadığını da biliyorum. O aşıdan olan hemşirelerden hayatlarını kaybedenler oldu. Amerika her alanda olduğu gibi, teknolojide de sağlık alanında da iflas etti.”

doğu perinçek vatan partisi akp yardım erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları