AKP'yi sarsan Ali Babacan iddiası!

Eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın yeni parti hazırlıkları devam ederken AKP'li bazı milletvekillerinin Babacan'a Meclis'te grup kurması için destek olacağı iddia edildi.

AKP'yi sarsan Ali Babacan iddiası!
AKP'yi sarsan Ali Babacan iddiası! yiğit medya

Yeniçağ'dan Fatih Ergin'in haberine göre, eski Başbakan Yardımcısı Babacan liderliğindeki oluşumun, görüştükleri AKP milletvekillerinin deşifre olmalarını istemediği bilgisine ulaşırken, söz konusu vekillerin yeni partinin kurulmasına kadar bekleyecekleri ifade edildi.

BÖYLE PARTİLEŞECEKLER!

Daha önce, MHP'den ihraç edilen Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta ile AKP'den istifa eden İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'nun yer alacağı öğrenilen yeni partinin TBMM'de grup kurmaya yakın sayıda AKP milletvekilinin desteğini aldığı bildirildi. 

Yeni parti çalışmalarında yer alan bir isim, sadece AKP milletvekilleri ile temas halinde olduklarını belirterek, "Partiyi kurduğumuzda Meclis'te grup kuracak bir sayıda olmasa bile, bir grup AK Parti milletvekilinin istifa ederek partimize geçeceği kesin. Böyle bir kan kaybını belediye başkanlarının geçişleri ile kapatamazlar." ifadelerini kullandı.   

ali babacan yeni parti erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gol kralından kral hareket.
Gol kralından kral hareket.
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!