CHP'den kritik plan değişikliği!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Urla'da CHP'li belediye meclis üyeleri ile sürpriz bir toplantı yaptı. Günlerdir merakla beklenen "Urla için yeni bir başkan seçilmesi" konusu rafa kaldırıldı. İlçedeki belediye hizmetlerinin İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Şube Müdürü Yener Kırımızı üzerinden yapılması yönünde karar çıktı.

CHP'den kritik plan değişikliği!
CHP'den kritik plan değişikliği! iyihaberim

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bugün sabah erken saatlerde Urla'ya geçerek CHP İlçe Başkanı Hakan Özbadur ve CHP'li belediye meclisi üyeleriyle buluştu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Urla Şube Müdürlüğü binası 1' inci kattaki sürpriz toplantı basın mensuplara kapalı yapıldı.

İŞTE O PLAN!

Toplantıda, Urla'daki belediye hizmetlerinin bundan sonraki seyri ele alındı. Daha önce, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan Burak Oğuz'un yerine, Urla Belediyesi için CHP'li meclis üyeleri arasından alternatif bir başkan seçileceğini açıklayan Soyer, bundan geri adım attı. CHP'li üyelerin de talebi üzerine 'sembolik bir başkan' seçmek yerine Urla’daki çalışmaların İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Şube Müdürü Yener Kırmızı üzerinden yapılması, ihtiyaç duyulması halinde ise yanına siyasi bir ismin de verilmesinin gündeme geldiği bilgisine ulaşıldı.

chp tunç soyer izmir urla plan değişikliği Yener Kırımızı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları