Barış Pınarı Harekatının tüm detayları! Haber Analiz!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın duyurduğu Barış Pınarı Harekatının tüm detayları paylaşıyoruz ve haber analiz olarak alıyoruz.

Barış Pınarı Harekatının tüm detayları! Haber Analiz!
Barış Pınarı Harekatının tüm detayları! Haber Analiz! yiğit medya

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan Twitter üzerinden harekatı duyurdu. Bu da akıllara Erdoğan'ın ABD Başkanı Trump'a misilleme yaptı sözlerini getirdi. Trump'ın sürekli Twitter'ı aktif kullanması Erdoğan'ın operasyonu Twitter'dan dile getirmesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte o açıklama:

MSB'DEN DE AÇIKLAMA GECİKMEDİ!

Milli Savunma Bakanlığı, Barış Pınarı Harekatı'na yönelik açıklamasında, "ABD, Rusya Federasyonu, İngiltere, Almanya, Fransa ve İtalya ile NATO ve Birleşmiş Milletler Genel Sekreterlikleri saat 14.00’ten itibaren Barış Pınarı Harekâtı’na ilişkin bilgilendirildi" sözlerine yer verildi.

İYİHABERİM.COM HABER ANALİZ!

Barış Pınarı Harekatında Türk Milleti Saray'ı AKP'yi değil Türk ordusunu desteklemiştir. Muhalefet liderleri olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve CHP Genel Başkanı KıIlıçdaroğlu da paylaştıkları mesajlarla bu harekatı destekledi.

Erdoğan'ın Türk askerini tehlikeye atan ve adeta oy kaygısı ile hareket ettiği Milli Savunma Bakanı Hulisi Akar'a emir veren videosu tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları Türk askerini destekliyoruz AKP oy peşinde yorumlarını yaptı.

barış pınarı harekatı tüm detaylar erdoğan kılıçdaroğlu meral akşener
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gol kralından kral hareket.
Gol kralından kral hareket.
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!