İmamoğlu'nu gören şaştı kaldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile Cağaloğlu'nda bulunan valilik binasında basına kapalı yaklaşık bir buçuk saatlik süre zarfında görüştü.

 İmamoğlu'nu gören şaştı kaldı
 İmamoğlu'nu gören şaştı kaldı Halil KALAFAT

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'yı makamında ziyaret etti. Anı defterini de imzalayan İmamoğlu, Saraçhane'den tramvaya binerek döndü.İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, göreve gelmesi sonrasındaki İstanbul'daki ilk ziyaretini İstanbul Valisi Ali Yerlikaya'ya yaptı. İmamoğlu, saat 11.30'da Vali Yerlikaya'yı makamında ziyaret ettikten sonra, anı defterini de imzaladı.

ZİYARET 1,5 SAAT SÜRDÜ

Ziyaret basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Yaklaşık 1 buçuk saat süren ziyaret sonrasında İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na aracına kadar eşlik ederek valilik binasından uğurladı.

TRAMVAYLA SARAÇHANE'YE GİTTİ

Valilikten çıkan Ekrem İmamoğlu, Gülhane Durağı'nda tramvaya bindi. Yolcularla sohbet eden İmamoğlu bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. Vatandaşların trafik yoğunluğuna dikkat çekmesi üzerine notlar alan İmamoğlu, konuyla ilgili önlemler alacaklarını söyledi. Laleli Durağı'nda inen İmamoğlu, belediyeye kadar yürüyerek gitti. Vatandaşlarla fotoğraf çektiren İmamoğlu esnafın sorunlarını da dinledi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gol kralından kral hareket.
Gol kralından kral hareket.
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!