İmamoğlu ve Yıldırım'ın çıkacağı kanal belli oldu!

Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım, TRT'de karşı karşıya gelecek. Buluşmanın günü ve saati pazartesi günü belli olacak. İmamoğlu'nun danışmanı ise söz konusu iddiaları yalanlayarak bu konudan haberlerinin olmadığını söyledi.

İmamoğlu ve Yıldırım'ın çıkacağı kanal belli oldu!
İmamoğlu ve Yıldırım'ın çıkacağı kanal belli oldu! İyi Haberim

Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım ile CHP'li aday Ekrem İmamoğlu'nun katılacağı tartışma programı, TRT ekranlarında olacak.AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile canlı yayında yapılacak bir tartışma için "Kesin olacak." ifadesini kullanmıştı.

24 TV Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'e göre Cumhur İttifakı'nın Adayı İmamoğlu ile Millet İttifakı'nın Adayı Yıldırım TRT ekranlarında canlı yayına çıkacak.

Yayının günü ve saatinin Pazartesi belli olacağını açıklayan Yiğitel, "Dünya basını da bu görüşmeyi yakından takip edecek." dedi.

İMAMOĞLU'NUN DANIŞMANINDAN CANLI YAYIN AÇIKLAMASI

Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Murat Ongun, Halk TV'de açıklamalarda bulundu.

Ayşenur Arslan bu iddiayı Ekrem İmamoğlu'nun danışmanı Murat Ongun'a sordu. Murat Ongun, ''Bu iddiadan Ekrem İmamoğlu'nun ve benim de haberim yok'' dedi.

AKP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu ile canlı yayında yapılacak bir tartışma için "Kesin olacak." ifadesini kullanmıştı. 

Cumhur İttifakı Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gol kralından kral hareket.
Gol kralından kral hareket.
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!