ABBYY FineReader Resmi Yazıya Dönüştürme Programı Dostindir’de

FineReader, güçlü OCR ve dönüştürme teknolojilerini temel PDF araçları ile birleştirerek kağıda basılı belgeler ve PDF dosyalarıyla çalışmayı basitleştirir.

  ABBYY FineReader Resmi Yazıya Dönüştürme Programı Dostindir’de
  ABBYY FineReader Resmi Yazıya Dönüştürme Programı Dostindir’de admin

Resmi yazıya dönüştürme programı arıyorsanız ABBYY FineREader programıyla resim şeklinde bulunan metinleri, Microsoft Office ve içerisinde arama yapılan PDF gibi formatlara doğru olacak şekilde dönüştürülmektedir. Böylelikle belgelerin içeriğini tekrar kullanımı sağlanmaktadır. Daha verimli olacak şekilde arşivleme yapabilir ve aramış olduğunuz bilgilere de daha çabuk erişmeniz mümkün. FineReader belgesinin yeniden yazılma ihtiyacını ortadan kaldıran ve en önemli bilgileri anında kullanmanıza yardımcı olur. Tüm dil kombinasyonu içerisinde olan, 190 dilde resim şeklinde olan belgelere anında erişim sağlamaktadır.

Taranmış Belgeleri ya da Resimden Oluşan PDFler

Kâğıt ya da salt resim formatında olan orijinal belgeden yeni belgeler oluşturarak düzenleyebilirsiniz. FineReader’ın görsel olarak bakıldığı zaman ne kadar karışık olsa da belgeleri düzenleme dosyaya dönüştürmesiyle beraber zaman ve emekten de büyük bir tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyor. ABBYY FineReader ile belgeleri arayıp, arşivleyebilirsiniz. Kâğıt tercihi olmayan ofisler mutlaka bu programa ihtiyaç duyarlar. Kâğıda ya da resimlere gömülü şekilde olan bilgileri işler ve içerisinde arama yapılabilen dijital bir içeriğe dönüşme imkânı vermektedir.

ABBYY FineReader görüntü belgesini tarayıp %99’a varan doğruluk oranıyla düzenlenir metinlere ve içerisinde arama yapılabilen PDF’lere dönüştürebilmektedir. Uyarlamalı olan belge tanıma teknolojisi orijinal olan belgelerin şeklini ve çok sayfalı yapılarını her zaman korumaktadır. Teknoloji, elde etmiş olduğunuz sonuçlarda elle düzeltme yapmanızı en aza indirerek sizlere zaman kazandırmaktadır.

ABBYY FineReader İndir

ABBY FineReader avantajları kullanımın kolay olması, fantastik olan metin sonuçlarını vermesi, birçok formatta ihracatının olması. Abby FineReader indir seçeneğiyle zamandan tasarruf sağlamanız mümkün. Tüm tarayıcı ve kameralar ile uyum olan programın kullanımının kolay olduğunu söylemiştik. Bağlı olan bir cihazı algılamakta olup belgeyi de tarayarak fotoğraf makinesinden ya da sabit sürücüden görüntü seçmeniz mümkündür. Görüntü daha sonrasında okunarak iki pencere olarak açılmaktadır. İlki orijinal görüntü diğeri ise dijital hale getirilen düzenlenebilir versiyon olarak gösterilmektedir. Dostindir.biz üzerinden programı virüssüz bir şekilde indirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. ABBY FineReader son derece iyi sonuçlar vermekle beraber dosyaları da PDF, XLS, DOC ya da HTML’ye aktarım sağlayabilirsiniz.

 

Abby FineReader indir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Ünlü oyuncudan AKP iktidarına isyan!
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları
Meryem Uzerli'den akıl almaz hamilelik pozları