Semih Yalçın'dan Meral Akşener'e Ağır Hakaretler! Haber Analiz!

Mhp'nin en çok hakaret eden genel başkan yardımcısı Semih Yalçın,İyi Parti lideri Meral Akşener'e ağza alınmayacak hakaretler etmeye devam ediyor. En son açıklamasında Yalçın, İp müdüresi diyerek Akşener'e adeta hakaret yağdırdı.

Semih Yalçın'dan Meral Akşener'e Ağır Hakaretler! Haber Analiz!
Semih Yalçın'dan Meral Akşener'e Ağır Hakaretler! Haber Analiz! yiğit medya

Yalçın Bilindik Yalçın Yine Hakaretler Yağdırdı!

Yalçın'ın, hakaretle dolu yaptığı açıklamada, "İP’in Müdiresi suçunu bastırarak baskın çıkacağını, güneşi balçıkla sıvayacağını, kirli ilişkilerinin hasıraltı edileceğini sanıyorsa aldanıyor" gibi sözlerle hakaretlerde bulunduğu görüldü.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in hedef alındığı açıklamalardan öne çıkanlar şöyle:

İP’in bahtsız Müdiresi MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli hakkında yarın suç duyurusunda bulunacakmış. Sevsinler onun suç duyurusunu! Aman ne iyi olur. Böylece pandoranın kutusu açılır, hanımefendinin kirli çamaşırları ortalığa serilir.15 Temmuz’a yaklaşırken sözde Yurtta Sulh Konseyinin adını bir slogan gibi kullanıp Atatürk’ün veciz sözünü istismar ederek kamuoyuna işaret veren, sonra da “Ben başbakan olacağım.” diyen Müdiredeki densizliğe, pervasızlığa bakın hele!

Akşener'e Fetö İmasında Bulundu!

Azılı FETÖ firarisi Emre Uslu tarafından Türkiye düşmanı kanlı örgütün Cumhurbaşkanı adayı olarak ilan edilen, hatta bu konuda adı geçen hainle tweetleşen sanki kendisi değil de Venüs’ten gelmiş bir yaratık.2016 da Isparta S. Demirel Üniversitesine yönelik operasyonlar sırasında; Bilgi İşlem Merkezinin bilgisayarlarında, MHP’ye yönelik komplo kasetlerinin ham görüntüleriyle birlikte FETÖ elebaşının kendisi hakkında “Onu koruyun!” talimatı çıkan, sanki müdire değil de bir başkası!

"İp Müdüresi"

İP’in Müdiresi suçunu bastırarak baskın çıkacağını, güneşi balçıkla sıvayacağını, kirli ilişkilerinin hasıraltı edileceğini sanıyorsa aldanıyor.Sayın Genel başkanımız hakkında suç duyurusunda bulunduktan sonra konu yargıya intikal ettiğinde Müdirenin bütün marifetleri birer birer mahkeme önüne gelecek. Bakalım göreceğiz, o zaman el mi yaman bey mi yaman!"

iyihaberim.com Özel Haber Analiz!

Mhp'nin en çok hakaret yağdıran genel başkan yardımcısı olma özelliğini koruyan Yalçın bayanlarla nasıl konuşulur veya bayanlara nasıl cevap verilir öncelikle onu öğrenmesi gerekir.

Akşener'i ve İyi Parti'yi sert eleştiren haber analiz yazılarımız hala iyihaberim.com sitemizde sabittir. O eleştiriler başka lakin Akşener'e Fetö iması yaparken geçmişte Saray'a muhalif oldukları zaman biricik Bahçelileri Fetö'cüleri Mhp'ye davet videolarını sayın Yalçın'ın youtubeden izlemesini kendisine tavsiye ederiz. Ayrıca Kanaltürk Bugün Tv kapatılırken Bahçeli emriyle kanalın önüne doluşan Mhp yöneticilerini özellikle Balgat'taki yan komşusu Celal Adan'a baksın ve ona sorsun.

Müdüre derken benim bildiğim Mhp'nin atanmış müdürü tekti o da Bahçeli'yi ama Sayın Yalçın!

mhp iyi parti gerginlik bahçel akşener semih yalçın ağır hakaretler ağır sözler haber haberler haber analiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gol kralından kral hareket.
Gol kralından kral hareket.
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!
Vakalar ve can kayıpları ciddi oranda düştü!