Meral Akşener'den Erken Seçim Çağrısına İlk Yorum: Bizim için telaşlanacak bir durum yok!

Devlet Bahçeli'nin erken seçim çağrısına İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'den ilk yorum geldi.

Meral Akşener'den Erken Seçim Çağrısına İlk Yorum: Bizim için telaşlanacak bir durum yok!
Meral Akşener'den Erken Seçim Çağrısına İlk Yorum: Bizim için telaşlanacak bir durum yok! Editör
Bu içerik 645 kez okundu.

Daha önce erken seçimin olabileceğini gören Ümit Özdağ şu ifadeleri kullanmıştı: Özdağ, “Biz seçime hazırız. Genel Başkanımız 15 Temmuz diye defaatle dile getirmişti. Ama AKP kongresi nedeniyle Kasım’a kalacağını tahmin ediyorduk ki ekonomik çöküş korkusu, Saray ve AKP’yi daha hızlı erken seçime zorladı. Bahçeli’ye de bu açıklamayı yaptırdılar” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener açıklamasında “Zamanında ya da erken seçim bizim için fark etmez. Bizim için telaşlanacak bir durum yok” diyerek partisinin heran gerçekleşebilecek seçime hazır olduğunu ifade etti.

Akşener konuşmasına şöyle devam etti:

Biz İYİ Parti olarak önce İstanbul’da 39 ilçede tek tek esnaf eli sıkarak, kapı zili çalarak vatandaşa kendimizi anlatmak ve insanların dertlerini dinlemek üzere bir çalışma başlattık. Bu haftalıkta İstanbul’da olduğumuz için buradan sesleniyorum size.

Bahçeli’nin seçim talebini birlikte duyduk. Bizim açımızdan telaşlanacak bir durum yoktur. Biz zaten ağır bir karartma uygulanan, programlar konuşulmamıza rağmen arkadaşlarımızın çağırılmadığı bir dönemden çıkıp geldik. Bizim için erken seçim zamanında seçim bizim için sorun değildir. Bakalım Erdoğan ve Küçük ortağı Bahçeli ne karar verecek.

iyi parti iyi parti oy oranı erken seçim meral akşener ittifak meral akşener erken seçim meral akşener konuşması ümit ozdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meral Akşener: 100 Bin İmzayla Adaylık Sürecek!
Meral Akşener: 100 Bin İmzayla Adaylık Sürecek!
Son Dakika... TFF Olaylı Derbi Kararını Açıkladı!
Son Dakika... TFF Olaylı Derbi Kararını Açıkladı!