Trump'a Davos'ta Soğuk Duş!

Trump'a Davos'ta Soğuk Duş.

Trump'a Davos'ta Soğuk Duş!
Trump'a Davos'ta Soğuk Duş! İyi Medya
Bu içerik 968 kez okundu.

BBC Türkçe’nin haberine göre Trump "İş adamı olarak basın tarafından iyi davranıldım. Siyasetçi olana kadar basının ne kadar kötü, saldırgan ve yalancı olabileceğini bilmiyordum" şeklinde açıklama yaptı. Trump bu sözleri üzerine salondaki izleyiciler tarafından yuhalandı.

Dünya Ekonomik Forumu kurucusu Klaus Schwab'ın sorularını da cevaplayan Trump, "İşadamı olmak benim için harika bir deneyim oldu. Ben her zaman para kazanma konusunda iyiydim" söyledi. Trump'ın "liderliğini önemli" bulduğunu belirtten Schwab da salondaki katılımcılar tarafından yuhalandı.

Trump ayrıca "ABD'nin Başkanı olarak ABD'yi her zaman birinci sıraya koyarım. Tıpkı diğer liderlerin kendi ülkelerini koyacakları gibi. Ama ilk önce Amerika demek yalnız Amerika demek değil. ABD büyürse, dünya da büyür. Amerika’nın refahı dünya çapında sayısız iş üretti" dedi. Trump ABD'nin durgunluğun ardından yeninden güçlü biçimde büyümeye başladığını ekledi.

 ABD Başkanı "Basit bir mesaj vermek için buradayım. ABD yatırım yapmak, işe almak, inşa etmek ve büyümek için hiç olmadığı kadar uygun bir dönemde. Amerika'nın kapıları iş için açık ve yeniden rekabetteyiz" belirtti.

abd trmp davos yuhalanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meral Akşener: 100 Bin İmzayla Adaylık Sürecek!
Meral Akşener: 100 Bin İmzayla Adaylık Sürecek!
Son Dakika... TFF Olaylı Derbi Kararını Açıkladı!
Son Dakika... TFF Olaylı Derbi Kararını Açıkladı!