Galatasaray'da başkan adayları oylarını kullandı

Galatasaray Kulübü'nün olağanüstü genel kurulunda başkan adayları Dursun Özbek ile Mustafa Cengiz, oy verme işlemlerini tamamlayarak bitirdiler.

Galatasaray'da başkan adayları oylarını kullandı
Galatasaray'da başkan adayları oylarını kullandı yiğit medya
Bu içerik 1525 kez okundu.

Galatasaray Lisesi'nde gerçekleştirilen kongrede oylama öncesi iki başkan adayı üyelere konuşma gerçekleştirdiler.

İlk olarak kürsüye gelen Mustafa Cengiz, "Seçimin daha uygun zaman ve zeminde, eşit şartlarda olmasını isterdik. Ancak böyle oldu, camia için hayırlı olmasını diliyorum. Burada konuşma yaparak kararınızı değişmeyeceğimi biliyorum. Bu dostane seçim havasının bozulmasını istemiyorum. İnsanların iyi niyetle, Galatasaray aşkıyla buralara geldiğini biliyorum. Seçimin hayırlı olmasını diliyorum" söyledi.

Konuşmalardan sonra da başkan adayları Dursun Özbek ile Mustafa Cengiz, oy kullandılar.Mevcut başkan Dursun Özbek de seçimin Galatasaray'a hayırlı olmasını dileyerek, "2,5 yıldan beri bana verdiğiniz görev çerçevesinde Galatasaray'da yaptıklarım malumunuz. Bundan sonra yapacaklarımı da açıkladım. Galatasaray'ın yarınlarının bugünden daha güzel olmasını arzu ediyorum. Galatasaray'da istikrarın yer almasını ve huzur olmasını istiyorum. Seçim dönemi rekabet içinde geçer. Fakat asıl rekabet dışarıda rakiplerimizle. Çünkü futbol ekonomisinin sunduğu olanaklar çok yüksek seviyeye çıktı. Galatasaray'ın şampiyonluğuna odaklandım. Süper Lig'de şampiyonluk ve devamında gelecek para 250 milyon lirayı geçiyor. Bu her takım için çok büyük bir meblağ. Galatasaray'ın mali bağımsızlığını kazanmasına odaklandım. Bu yüzden eğer bugüne kadar yaptığım hizmeti beğendiyseniz desteğinizi rica ediyorum. Seçimin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

galatasaray başkan adayları oy kullanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR işsizleri gizliyor
İŞKUR işsizleri gizliyor
Bedelli Askerlikte Çalışanlar ve Öğrenciler İçin Takvim Kolaylığı
Bedelli Askerlikte Çalışanlar ve Öğrenciler İçin Takvim Kolaylığı