Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a Cevap: Korkunun Ecele Faydası Yok

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Recep Tayyip Erdoğan'ın AKP'nin grup toplantısında kendisi hakkında söylediği ifadelere twitter hesabından cevap verdi.

Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a Cevap: Korkunun Ecele Faydası Yok
Canan Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'a Cevap: Korkunun Ecele Faydası Yok İyi Medya
Bu içerik 2180 kez okundu.

Kaftancıoğlu "ahsımla ilgili yalan, yanlış iftira ve iddialarda bulunması, hedef göstermesi ise içinde bulunduğu durumun acziyetini göstermesi açısından manidardır" dedi.

Kaftancıoğlu, ayrıca kendisi hakkında yalan haberlerle itibarsızlaştırma kampanyası yürütenler ve Erdoğan hakkında dava açacağını belirtti: 

"Şahsi ikballeri uğruna devlet ve devlet kurumlarının yalan dolanlarla bu derece itibarsızlaştırılmasına vesile olanlarla başta Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere yargı önünde hesaplaşacağım".

CHP İstanbul İl Başkanı seçilen Canan Kaftancıoğlu hakkında yapılan karalama kampanyalarının ardından yeni bir açıklama yaparak, "Noktayı koyacacak ve işimize bakacağız" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP Grup Toplantısı'nda "Bugün, daha önceki saatlerde konuşan Genel Başkan, bizim İstanbul İl Başkanımız ile ilgili bir sürü laflar etmiş. Korksun veya korkmasın İstanbul İl Başkanımız bugün onun cevabını verecek" sözleri sonrası gözlerin çevrildiği CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu Twitter hesabından açıklama yaptı.

chp istanbul canan kaftancıoğlu akp genel başkanı erdoğan saray cevap gecikmedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meral Akşener: 100 Bin İmzayla Adaylık Sürecek!
Meral Akşener: 100 Bin İmzayla Adaylık Sürecek!
Son Dakika... TFF Olaylı Derbi Kararını Açıkladı!
Son Dakika... TFF Olaylı Derbi Kararını Açıkladı!